501-450-082 Otwarte od:  9-17

Akcesoria turystyczne

POMPKA ROWEROWA NOŻNA MINI Z MANOMETREM 180 PSI 2 ADAPTERY IGŁA DUNLOP

32,24 zł
W magazynie
  • Dostępne od zaraz
  • Dyskretne opakowanie
  • Darmowa dostawa

Szczegóły produktu

Opis

Masz dość pompek, które są niewygodne, niestabilne i nie pokazują dokładnego ciśnienia? POMPKA ROWEROWA NOŻNA MINI Z MANOMETREM 180 PSI 2 ADAPTERY IGŁA DUNLOP rozwiązuje wszystkie te problemy!

  • wyposażona jest manometr

  • szybkie i wygodne pompowanie stopą

  • maksymalne ciśnienie: 180 PSI / 12 BAR

  • zastosowanie: rowery, piłki, materace, hulajnogi

  • wyposazona w wężyk z blokadą zaciskającą się na wentylu

  • kompatybilna z trzema rodzajami wentyli: Schrader, Presta, Dunlop


Postaw na komfort i pełną kontrolę pompowania! POMPKA ROWEROWA NOŻNA MINI Z MANOMETREM 180 PSI 2 ADAPTERY IGŁA DUNLOP to praktyczne i solidne narzędzie, które pozwala szybko napompować opony bez użycia siły rąk. Dzięki wbudowanemu manometrowi zawsze masz pewność, że osiągasz odpowiednie ciśnienie – dokładnie i bez zgadywania.


KOMPAKTOWA - solidna podstawa zapewnia wygodę użytkowania, a kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie. To praktyczne narzędzie do garażu, domu i podróży.


UNIWERSALNA - w zestawie znajdziesz dodatkowe końcówki, które pozwalają pompować nie tylko rowery, ale również piłki, materace i inne akcesoria.


POMPOWANIE BEZ WYSIŁKU - dzięki obsłudze stopą nie musisz używać siły rąk – pompowanie jest szybkie i komfortowe. Idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i na wyjazdy.


WBUDOWANY MANOMETR - wbudowany wskaźnik ciśnienia pozwala dokładnie monitorować pompowanie. Dzięki temu unikniesz zarówno niedopompowania, jak i zbyt wysokiego ciśnienia.


SCHOWEK W TŁOKU - praktyczne adaptery i igła są sprytnie ukryte wewnątrz tłoka pompki, dzięki czemu nie zgubisz ich i masz je zawsze przy sobie.


POMPKA ROWEROWA NOŻNA MINI Z MANOMETREM 180 PSI 2 ADAPTERY IGŁA DUNLOP to koniec z szukaniem końcówek i męczeniem się przy pompowaniu – wszystko masz pod ręką i gotowe do działania w kilka sekund!


Parametry:

  • Wymiar złożonej pompki ok.: 13 x 12 x 15,5 cm (dł. x szer. x wys.)

  • Maksymalne ciśnienie: 12 bar (180 psi)

  • Kompatybilna z wentylami: Presta, Dunlop, Schrader + igła do piłek

  • Specjalna blokada zaciskająca przy główce: tak

  • Długość wężyka łączącego ok.: 48 cm

  • Wymiar stopki: 11 x 7 cm (dł. x szer.)

  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal

  • Kolor: czarny

  • Waga netto: 0,278 kg

  • Marka: Dunlop

  • Wymiary opakowania (karton): 14,5 x 10 x 18 cm (szer. x gł. x wys.)

Więcej informacji

Więcej informacji
ean 8711252480862

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz opinię o produkcie: POMPKA ROWEROWA NOŻNA MINI Z MANOMETREM 180 PSI 2 ADAPTERY IGŁA DUNLOP

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego:

    Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

    Certyfikat Trusted Shops

    Metody wysyłki:

    Metody Płatności: