501-450-082 Otwarte od:  9-17

Torby, plecaki, portfele

(3)
  • W magazynie
   • W magazynie
    • W magazynie

    TORBY, PLECAKI I PORTFELE
    W sieci sklepów MAAW Sport znajdziesz wiele produktów z kategorii sprzętu bagażowego, który wesprze cię podczas podczas wspinaczek, jazdy na rowerze, bieganiu, czy po prostu w drodze do pracy lub szkoły.
    Plecaki które znajdują się na półkach naszych sklepów są idealne do codziennego użytku oraz do użytku sportowego, na przykład nadają się idealnie do jazdy na rowerze. Posiadamy również plecaki przystosowane dla dzieci. Są u nas dostępne również specjalne plecaki turystyczne które idealnie nadają się do długich marszy czy wspinaczki w górach.
    Torby dostępne w naszej ofercie są głowie torbami miejskimi i sportowymi ale posiadamy też torby podróżnicze. Torby miejskie to przystosowane do codziennego użytku, wytrzymale wielozadaniowe torby, idealnie nadające się do transportowania wszystkiego co na co dzień ci się przyda. Torby sportowe jak sama nazwa wskazuje są przygotowane do transportowania w sobie sprzętu sportowego w drodze do siłowni czy na trening. Torby podróżnicze większe i bardziej pojemnościowe niż inny asortyment tego typu, nadają się perfekcyjnie gdy potrzebujesz się spakować na wyjazd czy wakacje.
    Portfele i saszetki czyli przedmioty których używamy praktycznie codziennie i bez których ciężko się obejść. Nasze portfele są proste ale bardzo praktyczne, wykonane z tworzywa materiałowego, w stylu sportowym, będą chronić twoje dokumenty i pieniądze przed zniszczeniem czy zgubieniem. Saszetki zakładane na ramie lub na pas czyli tak zwane "nerki", są idealnymi małymi torbami w które możesz schować swoje przedmioty codziennego użytku takie jak telefon czy wcześniej wspomniany portfel.
    Worki gimnastyczne to poręczne worki zakładane na ramie oraz zamykane za pomocą sznurka lub gumki, ich wygoda i prostota są nieporównywalne, dzięki nim możesz w prosty sposób przenieść swój strój treningowy czy buty.

    Dlaczego zakupy u nas ?

    Oto dlaczego:

     Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

     Certyfikat Trusted Shops

     Metody wysyłki:

     Metody Płatności: