501-450-082 Otwarte od: 9-17

ZASADY ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROTU TOWARU)

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, jeśli produkt został zakupiony online lub 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, jeśli produkt został zakupiony w sklepie stacjonarnym. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym otrzymałeś rzecz lub w którym otrzymała rzecz osoba trzecia przez Ciebie wskazana (inna niż przewoźnik) lub 14 dni od dnia zakupu w sklepie stacjonarnym. 

W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Nasze dane znajdziesz na dowodzie zakupu lub w regulaminie.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, możesz skorzystać z formularza zwrotu online, dostępnego w zakładce Moje zamówienia (przycisk „Zgłoś zwrot” przy danym zamówieniu) po zalogowaniu się do konta klienta.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślesz do nas informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed jego upływem. 

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Ciebie. 

Zwrotu płatności dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy paczkę zwrotną. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrano sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrotu płatności dokonamy na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności. 

Proszę odesłać nam zwracany produkt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i fakturą na poniższy adres::

MAAW SPORT

UL. PIŁSUDSKIEGO 2

37-200 PRZEWORSK

 

TOWAR PERSONALIZOWANY

Uprzejmie informujemy, że w przypadku zamówienia towaru spersonalizowanego brak jest możliwości odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) – podstawa prawna: art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Produkt z nadrukiem nie podlega również wymianie.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego:

    Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

    Certyfikat Trusted Shops

    Metody wysyłki:

    Metody Płatności: