501-450-082 Otwarte od:  9-17

Odzież fitness

(0)
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Odzież Fitness


Czy  jesteś zapalonym sportowcem, który często odwiedza siłownie czy kluby fitness, czy bardziej amatorem, który od czasu do czasu stawia na bieganie, spacer czy rower mamy dla ciebie ofertę linii odzieżowej fitness, w której będziesz dobrze przygotowany do ćwiczeń. Odzież ta to propozycja zarówno do hal sportowych czy do klubów fitness ale także pozwoli dobrze czuć się po treningu, ponieważ styl designerski oraz gama odważnych kolorów sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie i stylowo również na co dzień. Odzież fitness to dużo więcej niż moda i ubrania do treningów, to także komfort, uroda a także odzwierciedlenie twojej osobowości.
Nasz sklep oferuje odzież fitness takich firm jak : Adidas, Nike, Joma, Colo , które są gwarantem najlepszych tkanin, wzorów oraz perfekcyjnie wyprofilowanych części garderoby.
Bez względu na to , który fason cię zainteresuje możesz liczyć na maximum komfortu i dopasowania do wysokiego poziomu aktywności sportowej.
Te ubrania po prostu dobrze będą na tobie leżeć. Nasze stroje fitness to najnowsze wzory, nietuzinkowe kolory i materiały -( poliester, poliamid).
legginsy i T-shirty uszyte z szybkoschnących materiałów zapewniają dobrą wentylację w czasie wysiłku a dzięki najnowszym technologiom są też antybakteryjne.

Zobacz nasze T-shirty, bluzy, dresy, getry, krótkie spodenki, bluzy z kapturem.


Strój do Karate

W naszej ofercie znajdują się również stroje do karate - kimono, składające się z kurtki, spodni i pasa - kolor określa jak zaawansowany jest zawodnik.
Najdroższe stroje wykonane są z bawełny, ale też z bawełny i poliestru.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego:

    Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

    Certyfikat Trusted Shops

    Metody wysyłki:

    Metody Płatności: